ГлавнаяНаши проектыДругие события → Звіт: Привітай солдата з Днем Святого Валентина!
Звіт: Привітай солдата з Днем Святого Валентина!

Звіт: Привітай солдата з Днем Святого Валентина!

Дякуємо усім, хто передав нам Валентинки для бійців двох українських батальйонів. Усі дбайливо передані листи та світлини дуже порадували, розчулили наших Героїв та підтримали їх бойовий дух.

В кожному листі було стільки любові й вдячності! Кожен такий лист та світлину бійці розмістили поряд зі своїми спальними місцями. Хлопці передавали усім величезне спасибі та прохання писати їм частіше, тому при бажанні, передавайте нам листи, а ми будемо періодично передавати їх бійцям.

Також дякуємо BBC Ukrainian за те, що в своїй статті згадали нашу акцію і ділимося цією статтею із вами прочитати статтю.

P.S.: хочемо розповісти вам про один особливий лист, який надіслала дівчина з номером свого телефону. При розподілі листів він дуже швидко «зник» і ніхто з хлопців не зізнається, в кого він опинився :)

І звісно, дивіться фотозвіт про те, як наші Герої отримували листи.

Другие проекты

Наши проекты

Облако тегов

#Совместные проекты 31 #Плысков 9 #Микуличин 7 #Гостомельский приют для животных 7 #Настя Козюлина 6 #Малообеспеченные семьи 5 #Раненько 4 #Ранние пташки 4 #Отчет 3 #Образовательные акции 2 #Приют для животных – Деремезна 2 #Орлятко 1 #Помощь пожилым людям 1 #Ржищівський геріатричний пансіонат 1 #Истории любви к животным 1 #Владик Новоселов 1 #Передача вещей 1

Будущие мероприятия

В 

Спасибо за внимание

Мы очень благодарны каждому, кто готов откликнуться и оказать нам помощь в реализации запланированных проектов.

Если у вас есть возможность помочь — свяжитесь с нами любым удобным способом.

  • +38 050 592-94-11 Аня
  • +38 097 591-34-44 Алёна
  • +38 050 335-37-97 Саша
  • +38 097 282-21-21 Аня
Помогая, мы получаем нечто важное. Это в сердце каждого и оно бесценно.