Помощь детям

Мы стараемся поддерживать детские дома, находящиеся вдали от Киева и областных центров, так как им меньше всего достается внимания и поддержки. Перед тем, как приступить к помощи детскому дому, мы знакомимся с руководством, общаемся с детьми и лично убеждаемся в нуждах детского дома.

Помощь центру "Дети Радуги" г.Северодонецк

Вчера мы помогли найти и передать в Центр "Дети Радуги" г. Северодонецк (Центр помощи детям с аутизмом, эпилепсией, ЗПРР и схожими заболеваниями) вот такой замечательный подарок: 26 конструкторов Bunchems, который помогает развивать мелкую моторику деткам!

Круглий стіл на тему інклюзивної освіти в Україні

Дорогі друзі, ми анонсували раніше проведення Круглого столу на тему інклюзивної освіти, із оглядом досвіду Каталонії, Іспанії.

Колискова для майбутнього

Ми раді прозвітуватися, що диски із колисковими від проекту «Колискова для майбутнього» були передані у перинатальні центри міст Києва, Полтави, Житомира, Дніпропетровська, Сум та у НДСЛ «Охматдит» для проведення подальшої музикотерапії для передчасно народжених малюків.

Благодійний ярмарок хендмейду

Проводимо ще один захід на цьому тижні, на який радо запрошуємо усіх!

Що буде: тисячі вогників, святковий настрій, запашна кава і звісно чудова компанія від нас - Velvet Hearts, Раненько і Чудо-восьминіжки.

Подорож у Плисківський дитячий будинок

Друзі, в цю суботу, 15 серпня, наша команда Velvet Hearts знову планує поїхати весело та з користю провести час з дітками в Плисківський дитячий будинок - інтернат ІІІ профілю, що знаходиться у с.Плисків у Вінницькій області.