ГлавнаяПомощь детям, Мероприятия → Фото-проект "Ранні пташки" та благодійний концерт Павла Ігнатьєва та Катіко Пурцеладзе до Дня недоношеної дитини
Фото-проект

Фото-проект "Ранні пташки" та благодійний концерт Павла Ігнатьєва та Катіко Пурцеладзе до Дня недоношеної дитини

15 листопада 2014 року о 17.00 БФ «Велвет Хартс» спільно з ТМ «Раненько» проведуть презентацію соціально-благодійного проекту «Ранні Пташки». Захід приурочений до Міжнародного дня недоношеної дитини, який відзначається з 2009 року за ініціативою Європейського фонду з догляду за новонародженими дітьми.
В рамках заходу буде відкрита фотовиставка з 15 історіями людей, які народилися передчасно.

Приємним продовженням заходу стане концерт авторської та джазової музики у виконанні відомого піаніста Павла Ігнатьєва та співачки Катіко Пурцеладзе. Дует цих музикантів - це союз свободи і краси, легкості та довгоочікуваного щастя.

Три дні до презентації соціально - благодійного проекту "Ранні пташки"
Прочитати

Захід відбудеться у приміщенні Будинку освіти та культури «Майстер Клас» за адресою м. Київ, вул. Лаврська 16, концертна зала. http://masterklass.ua/

Щорічно в Україні народжується орієнтовно 24 тисячі недоношених дітей, з яких 4 тисячі важать менше ніж півтора кілограми. У зв’язку із нестабільною та стресовою ситуацією у країні кількість передчасних пологів значно зростає. Саме тому проект має на меті:

  • привернути увагу громадськості до проблем виходжування недоношених дітей: державного фінансування на потреби перинатальних центрів катастрофічно не вистачає;
  • надати моральну підтримку батькам дітей, що перебувають в інтенсивній терапії чи на етапі виходжування;
  • зібрати кошти на встановлення необхідного медичного обладнання, зокрема, системи для проведення музикотерапії як лікувального методу у приміщеннях реанімації.

Передчасні пологи завжди неочікувані. Народження недоношених дітей – це насамперед суміш стресу, розгубленості, страху, відчаю, нерозуміння що буде далі. Метою фото-проекту “Ранні пташки” є показати людей, які народилися передчасно, та готові сьогодні поділитися своїми історіями.

Організатори:

БФ «Велвет Хартс» - благодійна організація, створена у 2010 році, що переважно надає допомогу дитячим будинкам, людям похилого віку, тваринам.

ТМ "Раненко" - український виробник товарів для передчасно народжених дітей. www.ranenko.com

Соціально - благодійний проект "Ранні Пташки" підтримали фотостудія "Фольга", технічна компанія Dynion Audio, Дім освіти та культури "Майстер Клас".

Результати проведеного заходу будуть опубліковані на офіційній сторінці заходу у Facebook
Вартість квитка - 100грн.

Другие проекты

Наши проекты

Облако тегов

#Совместные проекты 31 #Плысков 9 #Микуличин 7 #Гостомельский приют для животных 7 #Настя Козюлина 6 #Малообеспеченные семьи 5 #Раненько 4 #Ранние пташки 4 #Отчет 3 #Образовательные акции 2 #Приют для животных – Деремезна 2 #Орлятко 1 #Помощь пожилым людям 1 #Ржищівський геріатричний пансіонат 1 #Истории любви к животным 1 #Владик Новоселов 1 #Передача вещей 1

Будущие мероприятия

В 

Спасибо за внимание

Мы очень благодарны каждому, кто готов откликнуться и оказать нам помощь в реализации запланированных проектов.

Если у вас есть возможность помочь — свяжитесь с нами любым удобным способом.

  • +38 050 592-94-11 Аня
  • +38 097 591-34-44 Алёна
  • +38 050 335-37-97 Саша
  • +38 097 282-21-21 Аня
Помогая, мы получаем нечто важное. Это в сердце каждого и оно бесценно.