ГлавнаяНаши проектыПомощь детям → Три дні до презентації соціально - благодійного проекту "Ранні пташки"
Три дні до презентації соціально - благодійного проекту

Три дні до презентації соціально - благодійного проекту "Ранні пташки"

Дорогі друзі,
Вже за три дні ми чекаємо на вас на презентації соціально - благодійного проекту "Ранні пташки", що приурочений до Дня передчасно нароженої дитини!

З радістю ділимося із вами програмою заходу:
  • о 17ій годині почнемо із презентації фото-проекту про неймовірні історії від родин, що пройшли через тему передчасного нарождення та готові нині підтримати інших.
  • о 18ій запрошуємо насолодитися чарівною джазовою музикою у виконанні одного з найкращих українських піаністів Павла Ігнатьєва та вокалістки Катіко Пурцеладзе http://pavelignatyev.com.ua www.jtfresh.com.ua

З 17ої години також працюватиме невеличкий тематичний ярмарок, де можна буде придбати смачнющі пряники ручної роботи з зображеннями пташок, ексклюзивні прекраси від студії Pony Polly теж із пташечками - символом проекту, керамічні чашки із зображеннями відомих людей, що народилися передчасно від фотосалону "Цифровік" та іншу сувенірно-приємну-для душі продукцію.

Захід "Ранні пташки" організовано нами до Дня передчасно народженої дитини, що відзначається у світі 17 листопада.
Цим заходом ми хочеми привернути увагу громадськості до проблем виходжування передчасно народжених дітей, психлогічно підтримати родини, що зіткнулися із цією темою зараз та зібрати кошти на впровадження музичної терапії як додаткового бюджетного методу лікування в перинатальних центрах.

Захід підтримали Дім освіти та культури "Майстер Клас", фотостудія «Фольга», технічна компанія Dynion Audio, Дім освіти та культури «Майстер Клас».

Чекаємо на вас в цю суботу, 15 листопада о 17-ій годині у приміщенні Дому освіти та культури "Майстер Клас"!

Сторінка події у календарі

Другие проекты

Наши проекты

Облако тегов

#Совместные проекты 31 #Плысков 9 #Микуличин 7 #Гостомельский приют для животных 7 #Настя Козюлина 6 #Малообеспеченные семьи 5 #Раненько 4 #Ранние пташки 4 #Отчет 3 #Образовательные акции 2 #Приют для животных – Деремезна 2 #Орлятко 1 #Помощь пожилым людям 1 #Ржищівський геріатричний пансіонат 1 #Истории любви к животным 1 #Владик Новоселов 1 #Передача вещей 1

Будущие мероприятия

В 

Спасибо за внимание

Мы очень благодарны каждому, кто готов откликнуться и оказать нам помощь в реализации запланированных проектов.

Если у вас есть возможность помочь — свяжитесь с нами любым удобным способом.

  • +38 050 592-94-11 Аня
  • +38 097 591-34-44 Алёна
  • +38 050 335-37-97 Саша
  • +38 097 282-21-21 Аня
Помогая, мы получаем нечто важное. Это в сердце каждого и оно бесценно.