Ранние пташки

Звіт: Посиденьки з любов'ю

В суботу 16.04.2016 ми відвідали Перинатальний центр м.Києва із метою підтримати матусь, які зараз виходжують своїх передчасно народжених малят.

Звіт: Дні Добра

Минулої п'ятниці ми були раді долучитися до справжнього дива - проведення Дня Добра у Торговый центр "Пирамида", на якому ми розповіли про передчасно народжених дітей, про проекти допомоги, зокрема про проект чудо-восьминіжки.

Посиденьки з любов’ю

Любі наші, у найближчу суботу, 16 квітня об 11-ій, ми проведемо у Перинатальний центр м.Києва –  "Посиденьки з любов’ю", для того аби підтримати мам, які наразі виходжують передчасно народжених малюків.

Дні Добра

В цю п'ятницю, 15 квітня 2016, запрошуємо вас взяти участь у справжньому Дні Добра, який ми організовуємо спільно з "Торговый центр "Пирамида" з 17.00 до 20.00

Колискова для майбутнього

Ми раді прозвітуватися, що диски із колисковими від проекту «Колискова для майбутнього» були передані у перинатальні центри міст Києва, Полтави, Житомира, Дніпропетровська, Сум та у НДСЛ «Охматдит» для проведення подальшої музикотерапії для передчасно народжених малюків.