ГлавнаяРанние пташки, Помощь детям → Колискова для майбутнього

Колискова для майбутнього

Ми раді прозвітуватися, що диски із колисковими від проекту «Колискова для майбутнього» були передані у перинатальні центри міст Києва, Полтави, Житомира, Дніпропетровська, Сум та у НДСЛ «Охматдит» для проведення подальшої музикотерапії для передчасно народжених малюків.

Проект Колискова для майбутнього збирав дані про користь впливу чоловічих голосів на малюків: саме спокійний спів чоловіків нормалізує серцебиття і дихання у новонароджених дітей. Як показують дослідження, діти від 16 тижня гестації чують звуки ззовні. Якщо тато співає дитині, яка знаходиться ще в лоні матері, то малюк впізнаватиме пісню та заспокоюватиметься, коли знов буде чути цей самий репертуар від батька вже після народження.
Цей звязок сприятиме формуванню міцного контакту між малюком та татом, а також допоможе рости дитині впевненою у собі та гармонійною особистістю.

Диски для музикотерапії були передані нам під час завершального концерту Колиски для майбутнього, що відбувся в Києві наприкінці січня і ми були раді передати їх у центри, де виходжуються крихітки по всій Україні.

Пост на facebook

Другие проекты

Наши проекты

Облако тегов

#Совместные проекты 31 #Плысков 9 #Микуличин 7 #Гостомельский приют для животных 7 #Настя Козюлина 6 #Малообеспеченные семьи 5 #Раненько 4 #Ранние пташки 4 #Отчет 3 #Образовательные акции 2 #Приют для животных – Деремезна 2 #Орлятко 1 #Помощь пожилым людям 1 #Ржищівський геріатричний пансіонат 1 #Истории любви к животным 1 #Владик Новоселов 1 #Передача вещей 1

Будущие мероприятия

В 

Спасибо за внимание

Мы очень благодарны каждому, кто готов откликнуться и оказать нам помощь в реализации запланированных проектов.

Если у вас есть возможность помочь — свяжитесь с нами любым удобным способом.

  • +38 050 592-94-11 Аня
  • +38 097 591-34-44 Алёна
  • +38 050 335-37-97 Саша
  • +38 097 282-21-21 Аня
Помогая, мы получаем нечто важное. Это в сердце каждого и оно бесценно.