ГлавнаяНаши проектыРанние пташки → Звіт: Дні Добра

Звіт: Дні Добра

Минулої п'ятниці ми були раді долучитися до справжнього дива - проведення Дня Добра у Торговый центр "Пирамида", на якому ми розповіли про передчасно народжених дітей, про проекти допомоги, зокрема про проект чудо-восьминіжки.


На святі гості могли долучитися до виготовлення сувенірів у стилі декупаж у майстра Татьяна Сафронова, придбати сувеніри ручної роботи на ярмарку хендмейда, взяти участь у вікторинах. За нашої підтримки прошов майстер-клас, на якому усі охочі могли навчитися плести чудо-іграшки для передчасно народжених діток, а досвідчена майстриня Polina Zaglada була готова відповісти на усі запитання по гачкуванню.

Під час свята також гості могли насолодитися танцювальною шоу програмою та виграти квитки на сеанси у сферичний кінотеатр ATMASFERA! Ми щиро вдячні усім, хто допоміг організувати свято!

Окрема вдячність нашим партнерам по технічному супроводу IDEALSECRETS, з яким завжди зручно і приємно працювати!

Другие проекты

Наши проекты

Облако тегов

#Совместные проекты 31 #Плысков 9 #Микуличин 7 #Гостомельский приют для животных 7 #Настя Козюлина 6 #Малообеспеченные семьи 5 #Раненько 4 #Ранние пташки 4 #Отчет 3 #Образовательные акции 2 #Приют для животных – Деремезна 2 #Орлятко 1 #Помощь пожилым людям 1 #Ржищівський геріатричний пансіонат 1 #Истории любви к животным 1 #Владик Новоселов 1 #Передача вещей 1

Будущие мероприятия

В 

Спасибо за внимание

Мы очень благодарны каждому, кто готов откликнуться и оказать нам помощь в реализации запланированных проектов.

Если у вас есть возможность помочь — свяжитесь с нами любым удобным способом.

  • +38 050 592-94-11 Аня
  • +38 097 591-34-44 Алёна
  • +38 050 335-37-97 Саша
  • +38 097 282-21-21 Аня
Помогая, мы получаем нечто важное. Это в сердце каждого и оно бесценно.